www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • Az állásajánlat lejárt.

Debreceni központú élelmiszeripari cég keres

üzletkötő

munkakörbe munkatársat

Elvárások:

  • FMCG piacon szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • problémamegoldó képesség
  • önálló, aktív munkavégzés

Előny:

  • sütő-, cukrász-, hűtő- és édesipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • meglévő aktív kereskedelmi kapcsolatrendszer

A fényképes pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Üzletkötő” jeligére várjuk.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen