www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 409 napja lejárt

Védőeszköz kereskedelemmel foglalkozó Társaság keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

Délnyugat-Magyarország területére

ÜZLETKÖTŐ

Elvárások:

  • Kiterjedt és prosperáló, aktív kapcsolatrendszer
  • Értékesítési gyakorlat B2B vagy B2C szektorban
  • Jó kommunikációs készség és műszaki érzék
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, határozott fellépés
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, kommunikatív képesség, önállóság
  • Terhelhetőség, csapatmunka
  • Stressztűrés, megbízhatóság, felelősségvállalás és lojalitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)

Feladatok:

  • Viszonteladói partnerhálózat bővítése
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Tárgyalások megszervezése és lebonyolítása
  • Ajánlatok készítése
  • Teljesítés figyelemmel kísérése, támogatása
  • Folyamatos piacfigyelés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Biztos cég háttere

Munkavégzés helye:
Délnyugat Magyarország területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő