www.cvonline.hu

Üzletkötő

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Nagy nevű, Európában is elismert Partnercégünk számára keresünk megbízható, hosszú távra tervező, motivált munkatársat

üzletkötő

munkakörbe, Győrbe.

Elvárásunk új munkatársunkkal szemben:

  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • B kat. jogosítvány
  • Német nyelv tárgyalás szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Fémiparban való jártasság, tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Bér:

  • Kérjük a jelentkezésnél tüntesse fel bérigényét!

Ha úgy érzi, hogy alkalmas a feladatra, és szívesen dolgozna egy barátságos közegben, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, esetleges ajánlását, bérigényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német