www.cvonline.hu

Üzletkötő / területi képviselő

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Budapesti székhelyű, gasztronómiai területen dolgozó,  fagylalt alapanyagokkal foglalkozó cég keres munkatársat

üzletkötő/ területi képviselő

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cukrászati – és fagylalt alapanyagok értékesítése, disztribúciójának fejlesztése
  • Vevői rendelések generálása, rendelésfelvétel, folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel
  • Rendszeres vevőlátogatás
  • Piaci információgyűjtés, a partnerek igényeinek felmérése
  • Heti jelentések készítése a szakmai vezetés felé
  • Új vevők felkutatása
  • Új és meglévő partnerekhez köthető adminisztráció elvégzése
  • Új piaci lehetőségek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Rugalmasság, önállóság
  • Jogosítvány (B kategória), vezetési gyakorlat
  • MS Office alkalmazások alapos ismerete

Előny:

  • Értékesítési területről, gasztronómiai piacról származó tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, részvétel egy dinamikusan fejlődő csapat sikereiben
  • Kreatív munkakör, összetett feladatokkal
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (tablet,mobiltelefon)
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • Fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • üzemanyag hozzájárulás

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő