www.cvonline.hu

Üzletkötő / területi képviselő

  • A hirdetés 850 napja lejárt

Ital gyártó és forgalmazó cég

területi üzletkötő

munkatársakat keres

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, rendelés felvétel, folyamatos kapcsolattartás a hosszú távú együttműködés szellemében
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése;
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés;
  • Akciók, promóciók lebonyolítása.
  • Heti, havi jelentések precíz dokumentálása

Elvárások:

  • Ital nagykereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat vagy FMCG területen szerzett képviselői munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítő képesség,
  • Határozott, megbízható fellépés, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Előny: vendéglátós kapcsolat rendszer

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő