www.cvonline.hu

Üzletkötő-területi képviselő

  • A hirdetés 966 napja lejárt

(Haszongépjármű alkatrész és gumiabroncs üzletkötő)

Az Eurotrade Kft. haszongépjármű alkatrész értékesítői tapasztalatokkal rendelkező kollégát keresünk. Az idén 23 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. Alkatrész üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk a szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

  • Az Eurotrade Kft. által képviselt és forgalmazott termékek (haszongépjármű alkatrészek, gumiabroncsok stb.) értékesítése az üzletkötő által képviselt régióban
  • Hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a partnerekkel
  • Új disztribúciós lehetőségek keresése
  • Az alkatrész és gumiabroncs érkékesítés dinamikus növelése

Követelmények:

  • Műszaki illetve középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Aktív, releváns piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
  • Dinamikus, kreatív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Feddhetetlen szakmai előélet
  • Saját tulajdonú gépjármű megléte

Előnyt jelent:

  • Haszonjármű alkatrész értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol, német vagy szlovák nyelv tárgyalás szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos mozgó bér, jutalék
  • Mobiltelefon
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Próbaidő leteltét követően üzletkötői jármű biztosítása

Munkavégzés helye:
A lakhelyhez tartozó régió területe illetve a közösen meghatározott régió területe.

Munkaidő:
Kötetlen.

Pályázat:

  • Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük,hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi email címre eljuttatni szíveskedjen.

Bővebb információ a társaságról, tevékenységéről: Link megjelenítése

Kőrösi István

Helyek Csongrád
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő