www.cvonline.hu

Üzletkötő (szezonális, részmunkaidős)

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Nemzetközi élelmiszeripari cég keres részmunkaidős üzletkötőt a nyári időszakra, Budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Új partnerek szerződtetése Cégünk népszerű termékcsaládjának értékesítésére (HoReCa)
  • Szerződtetett partnerekkel kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú képesítés
  • Rendkívül jó kommunikációs készség, nyitott, rugalmas személyiség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Cseh, Szlovák, Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér+teljesítményarányos juttatás)
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Sikeres együttműködés esetén további munkavégzés.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű