www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ (Sales Representative)

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladat:

  • új ügyfélkör felé történő értékesítés
  • telefonos új ügyfél megkeresés (cold call), kapcsolatfelvétel
  • személyes tárgyalások lebonyolítása
  • árajánlatok készítése, szerződéskötés és az ehhez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdőket is várunk)
  • elhivatottság az értékesítési terület iránt
  • kiemelkedő telefonos kommunikációs- és prezentációs készség
  • dinamikus, kitartó, sikerorientált alkat, céltudatosság
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  •  kommunikációképes angoltudás

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • versenyképes jövedelem (fix és mozgó bér)
  • alkalmazotti munkaviszony
  • étkezési hozzájárulás
  • 13. havi fizetés
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • munkával kapcsolatos utazáshoz cégautó

Munkavégzés helye: Alsónémedi (céges busz a Boráros térről)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő