www.cvonline.hu

Üzletkötő (Ref.743)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.11.05.
Hirdetés azonosító: 842331
lejárt

Hazai tulajdonú csomagolóanyag nagykereskedés részére keresünk munkatársat

Üzletkötő

A munkakör célja: A cég meglévő ügyfeleivel való kapcsolattartás, valamint új piacok feltárása, partnerkör bővítése.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Kapcsolattartás az aktuális ügyfelekkel
  • Új piacok feltárása, vevőkör bővítése
  • Napi kapcsolattartás a kereskedelmi vezető kollégával
  • Az értékesítési terv teljesítése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Ambiciózus, eredményorientált szemlélet

Előny:

  • Logisztikai ismeretek

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, évtizedes múlttal rendelkező vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, előrelépés
  • Versenyképes fizetés

A munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

A pozíció területe(i):

  • Értékesítés/Kereskedelem/Üzlet
  • Termelés/Gyártás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció megjelölésével ,,üzletkötő".

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu