www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 982397
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MÉRNÖK - ÜZLETKÖTŐ

Feladatok:
  • Potenciális partnerek felkutatása minden olyan területről, ahol vállalatunk profilja szerint eredményes beszállítóvá válhatunk
  • Kapcsolatfelvétel a potenciális partnerekkel
  • Ajánlatok előkészítése, partneri látogatások szervezése
  • Aktív részvétel az árajánlatadó és új projektes teamekben
  • Partnerkapcsolatok gondozása

Elvárások:
  • Villamosmérnöki /mechatronikai /folyamatmérnöki /gyártómérnöki tapasztalat - a felsőfokú végzettség nem feltétel
  • Értékesítői véna
  • Erős műszaki szemlélet
  • Közgazdasági háttértudás
  • Nagyfokú önállóság, kezdeményezés, határozott, proaktív személyiség
  • Német nyelvtudás

Előnyt jelent: Svájci, ausztriai és olaszországi helyismeret és kapcsolatok

Munkavégzés helye: Érd

Jelentkezzen online magyar és NÉMET nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Ködöböcz Adrienn (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest