www.cvonline.hu

Üzletkötő / marketinges

  • A hirdetés 847 napja lejárt

Budapesti rendezvénytechnikai cég keres tapasztalattal rendelkező

üzletkötő / marketinges

munkakörbe,

MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkező, jó kommunikációs készségű, munkatársat.

Legfőbb feladatok:

  • ügyfélkör bővítése
  • cégünk bemutatása
  • üzletkötés
  • rendezvények szervezése
  • előkészítése

Előny:

  • rendezvényekkel kapcsolatos munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • szektoron belül meglévő kapcsolatrendszer
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

Munkába lépés várható időpontja: 2014. október.

Fényképes szakmai önéletrajzokat, a munkabér igény megjelölésével az alábbi email címre kérjük eljuttatni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő