www.cvonline.hu

Üzletkötő - Kelet Magyarország

Feladatkör: Megbízónk keleti régióiban található ügyfeleivel történő kapcsolattartás, új partnerek felkutatása, szerződések megkötése. Kapcsolattartás a cég tatabányai telephelyén tevékenykedő kollégákkal. Ugyan a feladat Magyarország keleti részében történő értékesítés, megbízónk elsősorban mégis olyan jelentkezők pályázatait várja, akik Tatabánya vagy környéki lakhellyel rendelkeznek, mivel a cég tatabányai központú.
Végzettség: Minimum középfokú műszaki végzettség.
Szakmai tapasztalat: Fémipari cégnél szerzett értékesítői tapasztalat.
Informatika: felhasználó szintű office ismeretek
Egyéb követelmény: Tárgyalóképes németnyelv-tudás. Magas utazási hajlandóság. SAP ismeret. Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség.
Logisztika/Értékesítés területre
Megjegyzés: Kis létszámmal működő, családias, osztrák tulajdonú cég.
Egyéb hasonló állások Önnek
MŰSZAKI BESZERZŐ

Adecco

  Feladatok: Közvetlen részvétel az operatív és...
Budapest

LOGISZTIKUS

Get Work Trend Kft

LOGISZTIKUS Ha szereted a Logisztikai területet...
Budapest

BESZERZŐ

BESZERZŐ MEGBÍZÓNK: Partnerünk Európában piacve...