www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ KELET - MAGYARORSZÁG (műszaki / épületgépészet)

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Magyarország piacvezető épületgépészeti megoldásokat nyújtó vállalata számára keresünk kereskedő vénájú munkatársat a következő pozícióra:

Üzletkötő Kelet-Magyarország
(műszaki / épületgépészet)

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég termékeinek értékesítése a Dunától keletre
  • Meglévő épületgépész kereskedőkkel kapcsolattartás, ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Kitűzött forgalmi tervek megvalósítása
  • Árajánlatok készítése, keretszerződések és kondíciók egyeztetése
  • Piaci információk összegyűjtése, jelentések, beszámolók készítése
  • Látogatásokról jelentések készítése és továbbítása a vezető részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki terület előny)
  • Üzletkötői területen (Nem bolti értékesítésben!) szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Meglévő kapcsolat a régió meghatározó épületgépész kereskedéseivel
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • Kiváló kapcsolatteremtési- és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Extra béren kívüli vállalati juttatások
  • Marketing- és értékesítési támogatás a feladatok ellátásához
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Laptop és mobiltelefon
  • Cégautó

Munkavégzés Helye:
Megyék: Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád, Békés, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Heves, Nógrád, Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén.
Szükséges Nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást

Amennyiben a kiírási feltételeknek megfelel, kérjük önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével - küldje el.

Helyek Békés
Nógrád
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő