www.cvonline.hu

Üzletkötő (Kecskemét és környéke)

  • A hirdetés 737 napja lejárt

Üzletkötő (rugalmas munkavégzési hely)

Feladatok:

  • A cég meglévő partnereivel való kapcsolattartás
  • Potenciális vállalatok felkeresése, Tolna-, Baranya-, Somogy-, Csongrád-, Bács-Kiskun megyében
  • Szerződések árajánlatok készítése
  • Új és használt haszongépjármű értékesítés
  • Cég képviselete rendezvényeken, bemutatókon
  • Műszaki tanácsadás
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, pénzügy)

Elvárásaink:

  • B típusú jogosítvány
  • Gépjármű, szerszám, targonca, alkatrész vagy egyéb műszaki termékek értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Haszongépjármű, szerszám, alkatrész műszaki ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • Microsoft Word, Excel felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú vagy műszaki végzettség
  • Angol nyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Vállalati gépjármű
  • Versenyképes teljesítmény alapú bérezés

Helyek Kecskemét
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő