www.cvonline.hu

 Nemzetközi megbízónk értékesítő csapatába keresünk

 ÜZLETKÖTŐ

 (HF 9-6773)

 munkatársat,

 Budapest és Pest megye területére.

Feladatok

  • Ipari kenőanyagok értékesítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyféllátogatások, megrendelések elősegítése,
  • Új ügyfelek megkeresése, ajánlatadás, szerződéskötés,
  • Vevőlátogatások, Szakmai tanácsadás,
  • Esetenként besegítés a szerviztechnikusoknak.

 Elvárások

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Ügyfél látogatási, területi képviselői tapasztalat,
  • Műszaki végzettség (de minimum erős elkötelezettség a műszaki területek iránt),
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, (német előny)
  • Jogosítvány és utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű cég,
  • Motivált, jó hangulatú csapat,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Céges autó, lap top.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el magyar, illetve angol nyelvű önéletrajzát a „HF 9-6773” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

 Link megjelenítése