Biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

ÜZLETKÖTŐ (HF 10-7179)

munkatársat.

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás,
  • Projektek felkutatása, nyomon követése,
  • Új piaci lehetőségek, igények feltárása,
  • Tenderek alapján pályázatok összeállítása.

Elvárások

  • Közép – vagy felsőfokú végzettség,
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (előny biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat),
  • Jártasság projektek, pályázatok menedzselésében.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Dinamikusan fejlődő, stabil háttér,
  • Költségtérítés (üzemanyag, reprezentáció, stb.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7179"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi   e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése