Tiszavasváriban működő húsipari cég (húskészítmény, csirke, sertés) részére keresünk tapasztalt

ÜZLETKÖTŐ

 (HF 10-6978)

 munkatársat.

 Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Új partnerek felkutatása és szerződéskötés a partnerekkel.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves üzletkötői tapasztalat,
  • Kimagaslóan jó kommunikációs készség,
  • Kulturált, de egyben határozott fellépés,
  • Önállóság, terhelhetőség,
  • Kreatív gondolkodásmód,
  • Angol/ukrán/román nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  • Országosan fejlődő szervezet,
  • Változatos munkakör,
  • Fejlődési és karrierlehetőség,
  • Teljesítménytől függő bérezés felső határ nélkül,
  • Kiváló, fiatalos munkahelyi légkör.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Tiszavasvári,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6978"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése