www.cvonline.hu

Üzletkötő - Győr (Referenciaszám: NB-1747)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1082329

Feladatok:

  • Új vevők akvirálása
  • Vevőprojektek végigkísérése
    • Beszállítói kapcsolatok gondozása
    • Beszállítók látogatása
    • Beszállított termékek ellenőrzése
    • Nyereségességi kalkulációk nyomon követése
    • Költség ellenőrzések

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • Kiváló angol és/vagy német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (munkaidő jelentős részét külföldön kell eltölteni)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1747-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő