www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ - faipar, bútoripar

Régió: Békés
Békés

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 752235
lejárt

Megye:    Békés megye

A pozíció leírása:    A cég szériatermékeinek, szolgáltatásainak értékesítése Magyarország területén.

Feladatkör, felelősségek:    Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör kialakítása, kezelése,

Partnerekkel, ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás,

A megbízónk szolgáltatásainak, termékeinek ismerete, folyamatos nyomon követése,

A cég képviselete szakmai fórumokon, konferenciákon,

Árajánlatok, szerződések készítése,

A szerződések teljesítésének felügyelete,

Heti jelentés készítése az ügyvezető igazgató részére az elvégzett munkákról.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Minimum középfokú végzettség,

Bútorok, bútoralkatrészek értékesítésében szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat,,

Bútoripari tevékenységben való jártasság, alapfogalmak, termékek, gyártási technikák ismerete,

Tárgyalástechnikai ismeretek,

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,

Dinamikus, precíz, eredményorientált személyiség,

Teljesítmény és ügyfél-orientáltság,

Utazási hajlandóság, önállóság,

Felhasználói szintű számítógép ismeret.

B kategóriás jogosítvány.

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő, Békés megyei kisvállalat, bútoralkatrészek, komplett bútorok gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Amit megbízónk kínál:

Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,

Alap + teljesítménybérezés,

Céges autó, telefon, laptop + költségtérítés

Egyéb:

A munka home • office jelleggel, önállóan végezhető, igény esetén a megbeszélések a székhelyen és a telephelyen történhetnek.

Angol nyelvtudás előnyt jelent

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.