www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 294 napja lejárt

munkatársakat keresünk.

A HIDRO-MOBIL Kft. 22 éve alapított, dinamikusan fejlődő cég, mely hidraulikával, pneumatikával, kenéstechnikával és automatizálással foglalkozik. Tervezünk, kivitelezünk, szervizelünk és alkatrészeket, gépeket értékesítünk. Több céget képviselünk, többek között PARKER, YUKEN, PERMA, BIJURDELIMON. A PARKER csúcsminőséget képvisel a hidraulika és pneumatika területén.

Feladatok:
1 éven belül 40 db PARKER (KarryKrimp1 és/vagy KarryKrimp2 és/vagy Parkrimp2) hidraulika tömlőszerelvényező présgép eladása, majd a présgép tulajdonosok – mint hidraulika tömlő és hidraulika fitting viszonteladó partnerek - vásárlásának folyamatos növelése, ösztönzése, figyelése, a kapcsolatok tartása valamint hasonló viszonteladó partnerek számának további folyamatos növelése. A felhasználókkal és leendő partnerekkel megismertetni és számukra elérhetővé tenni a PARKER egyedi, minőségi tömlőszerelvényező módszerét, csúcsminőségű tömlő- és tömlőszerelvény választékát. Biztosítani a partnerek legnagyobb megelégedését, lojalitását.

  • Szakmai és kereskedelmi tanácsadás
  • Ajánlatok készítése, projektek végigkövetése
  • Bizonylati rend betartása
  • Ügyviteli rendszerben történő precíz adminisztráció vezetése
  • Összefoglaló jelentések, elemzések készítése
  • Aktív részvétel kiállításokon, rendezvényeken, piackutatásokban
  • Termékmarketing

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Széleskörű és igazolt értékesítési szakmai tapasztalat, ismeret
  • Hidraulika szakismeret
  • Készség szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség
  • B.kat. jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Nagyfokú önállóság, kitartás
  • Gyors, rugalmas munkavégzés
  • Vállalkozói szellem, eredmény és ügyfél orientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú (hidraulika, pneumatika) végzettség
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Hasonló kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 3 hónapos próbaidő minimálbérrel, próbaidő után bruttó 200.000 Ft alapbér + a forgalom utáni jutalék
  • hosszú távú, kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • mobil telefon, laptop, céges autó

Munkavégzés helyei:

  • Pécs és 100 km-es környéke
  • Dunaújváros és 100 km-es környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre! Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "ÜZLETKÖTŐ / ÉRTÉKESÍTŐ" pozíció megnevezését

Helyek Baranya
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő