www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 289 napja lejárt

A Valdo Cafe System Kft. (www.valdocafe.hu), mely immár 23 éve dinamikusan fejlődik belföldön és külföldön egyaránt, értékesítői csapatába

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Potenciális új partnerek, új üzletfelek felkutatása
  • Új partnerkapcsolatok és együttműködés  kiépítése
  • Kávé- és ital automaták értékesítése
  • Ajánlatok és szerződések készítése
  • Ügyviteli rendszerben történő pontos, precíz adminisztráció vezetése
  • Aktív részvétel kiállításokon, rendezvényeken, piackutatásokban
  • Összefoglaló jelentések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Értékesítés terén szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség
  • Készség szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú önállóság, kitartás
  • Vállalkozói szellem, eredményorientált szemlélet
  • Érett, ügyfélorientált, kezdeményező, proaktív személyiség,
  • Értékesítői véna, jó fellépés
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás

Előnyt jelent:

  • Kávéautomaták üzemeltetése területen szerezett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Élő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Alapfizetés és teljesítményarányos juttatási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest XXII. / Országosan

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő