www.cvonline.hu

Üzletkötő-értékesítő

  • A hirdetés 387 napja lejárt

A

Link megjelenítése" target="_blank">Testo Magyarország Kft.

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkakör részletezése, feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása, számukra a cég és termékeinek bemutatása
  • Napi értékesítés
  • Árajánlatok készítése, azok nyomon követése
  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • A cég termékeinek értékesítése hazai iparvállalatok részére
  • Értékesítési célkitűzések realizálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Kereskedelmi ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Minimum 1-3 év hasonló területen tapasztalat
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, eredményorientált személyiség

Előny

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő