www.cvonline.hu

Üzletkötő - értékesítő munkatárs

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

UPC Hungary
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.05.
Hirdetés azonosító: 808553
lejárt

UPC fejléc

A UPC-nél vérünkben van a szórakoztatás. Kiváló minőségű, szórakoztató termékeket és szolgáltatást kínálunk, páratlan élményt nyújtva ügyfeleink számára, akiknek felhőtlen szórakozása érdekében a legmagasabb szakmai színvonalat képviseljük. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit most keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • középfokú végzettségű
  • vállalkozói jogviszonyban végzi munkáját
  • számlaképes
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában van, saját számítógéppel és Internet kapcsolattal rendelkezik
  • hitelesen és meggyőzően kommunikál
  • értékesítési szemléletmód jellemzi
  • ügyfélorientált
  • hatékonyan végzi munkáját, jól gazdálkodik az idejével

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jutalékos rendszer
  • teljesítményarányos bónusz rendszer
  • térítésmentes képzések
  • az értékesítést támogató szóróanyagok
  • magas szintű, folyamatos háttértámogatás

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • a UPC Magyarország Kft. termékeinek (internet, telefon, tv) értékesítése új és meglévő lakossági ügyfelek és kisvállalkozások részére

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • üzletkötői tapasztalat
  • telekommunikációs piaci szegmens ismerete

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Elektronika / Telekommunikáció