www.cvonline.hu

Üzletkötő (Dél-Magyarország)

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Kapcsolatokat teremtünk. Hamarosan Önnel is? Erősítse értékesítési csapatunkat, legyen velünk sikeres! A Murrelektronik innovatív termékekkel és műszaki kompetenciával a gép- és berendezésgyártás partnere. A kapcsolószekrénytől az interfészeken át, aktív vagy passzív terepi installációval.
Dél-Magyarország „Sales Region South” területére (6000, 7000- 2300-2499-es irányítószám körzetek) keresünk

üzletkötő

munkatársat.

Feladatai közé tartoznak:

  • A Murrelektronik termékprogram önálló értékesítése
  • A piaci pozíció erősítése és továbbfejlesztése
  • Új vevők szerzése valamint a meglévők gondozása

Képzettségek:

  • Értékesítési tapasztalat az eletronikus- és elektromechanikus termékkörben
  • Rátermettség vevőlátogatás alkalmával
  • Vevőorientáltság
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban
  • Elektrotechnikai alapismeretekkel rendelkező, más iparágból átigazolókat is szívesen látunk

Az Ön lakhelye ideálisan Dél- Délnyugat Magyarország területén van. Kihívásokkal teli értékesítési feladatok várnak Önre, illetve egy már jól bevezetett terület átvételének lehetősége. A vonzó és eredményorientált javadalmazás mellet egy privát használatra is engedélyezett cégautó is rendelkezésére áll.

Beszéljünk személyes jövőjéről – várjuk jelentkezését!

Kérjük az alábbi címre küldje pályázatát német vagy angol valamint magyar nyelven:

Murrelektronik Kft
Közép u. 16.
H-9024 Győr

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar, Német