www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 938047
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy most induló innovatív magyar start-up vállalkozás, amely szolgáltatásait első sorban a HoReCa (vendéglátás) szektor számára alakította ki. Újonnan induló értékesítési csapatába keres kialakult ügyfélkörrel rendelkező

ÜZLETKÖTŐ

munkatársakat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Szállodák, éttermek, kávézók látogtása, új ügyfelek és lehetőségek felkutatása
  • Termékbemutatók megtartása, potenciális ügyfelek meggyőzése
  • Látogatások utánkövetése, szerződések megkötése
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, üzletlátogatás
  • Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Erős értékesítési szemlélet, kreativitás
  • Teljesítményorientált, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
  • HoReCa szektorban kialakult ügyfélkör
  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes jövedelem és juttatások (bónusz, mobiltelefon)
  • Kampány támogatás, értékesítési eszközök, továbbképzések
  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Pályakezdőket is várunk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, Pest megye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéltrajzát!

Tech People LÁBLÉC