www.cvonline.hu

ÜZLETKÖTŐ (6635)

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú végzettség vegyipar, logisztika vagy marketing területen
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
•tárgyalóképes német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
•kiváló kommunikációs készség
•„B” kategóriás jogosítvány

Személyiségét illetően:
•ügyfélközpontú, csapatjátékos
•kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált
•önálló, jól kezelhető

Előnyök:
•vegyészmérnöki végzettség
•angol nyelvismeret
•prezentációk készítése
•műszaki értékesítés (kohászati termékek) területén szerzett tapasztalat

Feladatok:
•ügyfélakvirálás, kapcsolattartás az ügyfelekkel
•a meglévő -, és új ügyfélkörben az eladási lehetőségek nyomon követése és ügyféllátogatások szervezése, új ügyfelek felkutatása
•ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
•ajánlatadás, szerződéskötés, megrendelés, kiszállítás, számlázás, belső és külső ügyfélkapcsolattartás
•reklamációk intézése, a hibás termékek egyeztetése a minőségügyi csoporttal
•termelő üzemmel, pénzügyi részleggel való szoros együttműködés
•egyéb az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•mobiltelefon és laptop
•utazási költségtérítés
•szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.