www.cvonline.hu

Üzletkötő – területi képviselő

  • A hirdetés 718 napja lejárt

A VILLUMEN  Kereskedelmi és Termelő Kft. kecskeméti munkavégzéssel munkatársat keres

üzletkötő – területi képviselő

munkakörbe.

Cégünk tevékenysége a villamossági kereskedések kiszolgálása lámpatestekkel és fényforrásokkal, kiszállítással. Szakterületünk az ipari lámpatestek és a hozzá tartozó fényforrások országos terítése, mely lámpatestek felét magunk állítjuk alkatrészekből össze a Vevő pillanatnyi igényének megfelelően, kisszériás szerelésekkel. Célunk a leggyorsabb kiszolgálás és a garantált áruminőség.

Elvárások:

  • jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldó képesség
  • számítástechnikai ismeretek
  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • angol vagy német nyelv
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • műszaki tapasztalattal való rendelkezés
  • világítástechnikai ágazat ismerete

Feladatok:

  • forgalmazott termékek ismerete
  • partnerekkel állandó kapcsolattartás és látogatás
  • gyártási és logisztikai részleggel állandó kommunikáció

Egyéb juttatások:

  • céges autó
  • mobiltelefon
  • laptop és/vagy táblagép
  • céges nyaralás, illetve a cég saját üdülőinek ingyenes igénybevétele

Munkavégzés helye: Kecskemét

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre!

A jelentkezéséhez csatoljon egy maximum 200 szavas választ az alábbi kérdésre:

Ön milyen módon tartja életben kapcsolatait az üzleti kapcsolatrendszerében?

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő