www.cvonline.hu

Üzleti vezető

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Budapest, Pest megye- Minőségi ügyfél kiszolgálást nyújtó, alkalmazotti alapbért biztosító, újonnan induló, csapatba keresünk

üzleti vezetőt.

A Groupama Garancia Biztosító Zrt. 2009-ben a francia tulajdonú Groupama Biztosító és az OTP Garancia Biztosító fúziójával alakult meg. Közel 1,3 millió ügyfelével, és 150 fiókból álló hálózatával a Groupama Garancia Biztosító a hazai biztosítási piac egyik legjelentősebb szereplője. Szolgáltatásai a fióktelepeken kívül 1800 fős üzletkötői hálózatán és az OTP Bank 400 fiókján keresztül elérhetők. Munkáltatóként 39.000 alkalmazottja van világszerte, hazánkban 2500 kollégát foglalkoztat.

Főbb feladatok

  • üzleti értékesítési és toborzási tervek megvalósítása
  • az üzletkötő csapat értékesítési tevékenységének irányítása, szervezése
  • üzletkötők munkájának támogatása, munkájuk menedzselése
  • üzleti kapacitás folyamatos bővítése, ügyfélkör bővítése
  • üzletkötők teljesítményének mérése, ellenőrzése, ösztönzése
  • oktatásokon, tréningeken való részvétel
  • a társaság érdekeinek képviselete a biztosítási piacon

Munkakör betöltésének feltételei

  • egyetemi vagy főiskolai diploma
  • biztosításértékesítésben vezetőként szerzett legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • eredményorientált munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • kiváló döntési és helyzet felismerési képesség

Amit kínálunk

  • stabil, nemzetközi cégháttér
  • multinacionális vállalati környezet
  • alkalmazotti jogviszony
  • 1 hónapos betanulási időszak
  • alapbér + teljesítménytől függő mozgó bér a második hónaptól (jutalék)
  • béren kívüli juttatások
  • karrierépítési lehetőség
  • céges mobiltelefon és laptop

Állás adatai:

Állás azonosító: 847
Pozíció pontos megnevezés: Üzleti vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítési és Marketing
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.03.09.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő