www.cvonline.hu

Üzleti vezető

  • A hirdetés 859 napja lejárt

A Groupama Garancia Biztosító Zrt.

üzleti vezető

munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • üzleti értékesítési tervek megvalósítása
  • az üzletkötő csapat értékesítési tevékenységének irányítása, szervezése
  • üzletkötők munkájának támogatása, munkájuk menedzselése
  • üzleti kapacitás folyamatos bővítése, ügyfélkör bővítése
  • üzletkötők teljesítményének mérése, ellenőrzése, ösztönzése
  • oktatásokon, tréningeken való részvétel
  • a társaság érdekeinek képviselete a biztosítási piacon

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • büntetlen előélet-erkölcsi bizonyítvány
  • kiemelkedő értékesítési képesség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • mobilitás, rugalmasság
  • üzleties megjelenés
  • komplex gondolkodásmód
  • gyors döntési és helyzetfelismerési képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontúság
  • csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • jogosítvány, saját gépjármű
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi cégháttér
  • multinacionális vállalati környezet
  • teljesítménytől függő versenyképes jövedelem
  • főállású munkaviszony
  • karrierépítési lehetőség

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

A szakmai önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő