www.cvonline.hu

Üzleti vezető / Sales manager

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Az Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft. a piacon tíz éve jelenlévő, vállalati ügyfelekre szakosodott, innovatív megoldásairól ismert pénzügyi szolgáltató és biztosítási tanácsadó vállalkozás pályázatot hirdet a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Értékesítési tanácsadók toborzása, kiválasztása
  • Eredményorientált üzleti csoport megszervezése, a csoport optimális működésének és fejlesztésének biztosítása
  • A csoport tagjainak mentorálása, támogatása, szakmai fejlődésük elősegítése
  • Értékesítéssel, szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Értékesítés szervezésével, managementjével kapcsolatos teendők elvégzése, illetve azok adminisztrációja
  • Új ügyfélállomány kiépítése, tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hasonló területen – pénzügyi szolgáltatások, értékesítés, kereskedelem - szerzett releváns munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Államilag elismert biztosításközvetítői vizsga
  • Meglévő vállalati ügyfélkör, kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jutalékrendszer
  • Kezdési támogatás
  • Vállalati ügyfelekre szakosodott biztosításközvetítői és vállalati tanácsadó cég stabil háttere
  • Sokoldalú fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • A szakmai fejlődést elismerő versenyképes javadalmazás
  • Támogató munkahelyi légkör, csapatszellem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízási jogviszony

A munkavégzés helye: Budapest és Pest megye, a cég telephelye a XVII. kerületben található.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Projekt