www.cvonline.hu

Üzleti vezető (meglévő csoport élére)

  • A hirdetés 850 napja lejárt

A Groupama Garancia Biztosító Zrt. Kisvárdai területi igazgatósága munkatársakat keres
Sátoraljaújhely vonzáskörzetéből az alábbi pozícióba:

Üzleti vezető (meglévő csoport irányítására)

Feladatok:

  • Csapatépítés, a csapat irányítása, tevékenységük menedzselése
  • Üzleti tervek készítése, személyre szabott feladatok kiosztása és azok koordinálása, akciók
  • lebonyolítása, adminisztráció
  • Képzéseken való részvétel, az üzleti egység oktatása, mentorálása, motiválása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Új piacok felkutatása, munkatársakkal való megismertetése

Elvárások:

  • Felsőfokú, vagy középfokú végzettség
  • Biztosítási, illetve egyéb üzleti területen szerzett tapasztalat, gyakorlat elonyt jelent
  • Üzleti megjelenés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • felhasználói szintu számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, folyamatos tervszeru munkavégzésre való képesség
  • Képzéseken való részvétel, folyamatos önképzés
  • Szervezői, irányítói képesség
  • Terhelhetőség, problémamegoldó képesség
  • Kifejezett előnyt jelent a szakmai gyakorlat, illetve tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszonyban való munkavégzés (lehetoség van megbízási jogviszonyra is)
  • térítésmentes képzési, illetve átképzési lehetoség
  • kiemelt kereseti lehetoség
  • Támogatási rendszer pályára állításhoz
  • Versenyképes béren kívüli juttatási rendszer
  • Karrierlehetoség

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Amennyiben szeretne a magyar biztosítási piac 3. legnagyobb szereplojének munkatársaként
dolgozni és megfelel a kiírási feltételeknek, úgy kérem, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a
pályázott pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.