www.cvonline.hu

ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 778493
lejárt

  Megbízónk a hazai biztosítási piac egyik legjelentősebb szereplője. Minden törekvését az ügyfelek igényeinek való minél magasabb szintű megfelelés irányítja. Ezt az ügyfélközpontúságot helyezik valamennyi tevékenységük fókuszába, mind a termékfejlesztésben, mind az ügyfelek kiszolgálásában. Jelenleg ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS munkakörbe több fő munkatársat keres Budapestre (vállalati és lakossági ügyfelek kiszolgálására is)

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Biztosítási és banki termékek értékesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
  • Precíz, pontos munkavégzésre való hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítógépes tudás
  • Üzleti megjelenés

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi végzettség és/vagy tapasztalat
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Az első 5 hónapban havi fix alapbér+jutalék
  • Ingyenes átképzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Call Center/Telefonos ügyintéző
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vállalati/Lakossági ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • Jelentkezni fényképes önéletrajz, valamint a fizetési igényét is tartalmazó motivációs levél elküldésével lehet!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió