Üzleti ügyfélszolgálati munkatárs Szabolcs-Szatmár–Bereg megyei igazgatóságára

  • A hirdetés 866 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg-megyei „Tiszahát” igazgatósága irodahálózatának bővítése kapcsán az alábbi területre keres pályázóakt:

Feladatok :

  • ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • meglévő ügyfélportfólió kezelése biztosítási, banki és lakástakarék termékek értékesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • értékesítésben vagy ügyfélszolgálaton szerzett munkatapasztalat
  • magabiztos számítógépes tudás
  • ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzésre való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség, pénzügyi és biztosítási hatósági vizsga
  • vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás (adminisztrációs tevékenység és értékesítési eredmény alapján járó teljesítménybér)
  • térítésmentes szakmai képzések
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Új Nyíregyházán nyíló központi iroda
  • Kisvárda ügyfélkapcsolati pont
  • Mátészalka ügyfélkapcsolati pont
  • Fehérgyarmat ügyfélkapcsolati pont

Jelentkezését e-mailben kérjük az alább megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. január 15.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő