www.cvonline.hu

Üzleti tanácsadó

  • A hirdetés 671 napja lejárt

A Groupama Biztosító Zrt. üzleti tanácsadó munkatársakat keres.

Fő feladatok:

  • ügyfelek tájékoztatása olyan kiemelt témakörökben, mint pl. nyugdíj vagy családvédelem
  • pénzügyi szolgáltatások értékesítése (OTP Bankcsoport termékpalettájával kiegészítve)
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • ügyfélkör fejlesztése
  • oktatásokon, tréningeken való rendszeres részvétel

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • büntetlen előélet-erkölcsi bizonyítvány
  • kiemelkedő értékesítési képesség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • mobilitás, rugalmasság
  • üzleties megjelenés
  • gyors döntési és helyzet felismerési képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontúság
  • pontos, precíz, céltudatos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi cégháttér
  • multinacionális vállalati környezet
  • teljesítménytől függő versenyképes jövedelem
  • főállású munkaviszony

A munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

A szakmai önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő