www.cvonline.hu

Üzleti tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2017.02.15.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk egy 100%-ban magyar tulajdonú informatikai tanácsadó cég, akik két fő területre koncentrálnak az informatikai biztonság területén: üzleti tanácsadás és rendszer integrációs tevékenységek. Bővülő csapatukba keresünk Üzleti tanácsadó kollégát.

Feladatok:

Feladatok:

- Működés hatékonysági és folyamatfejlesztési projektekben való részvétel.
- Szakmai elemzések és tanulmányok készítése.
- Stratégiai javaslatok kidolgozása, jelentések és prezentációk elkészítése.
- Üzletmenet-folytonossági megoldások tervezése.
- Korszerű nagyvállalati projektekben való közreműködés.

Elvárások:

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség.
- 3-5 év tapasztalat üzleti tanácsadásban.
- Analitikus gondolkodásmód.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
- Prezentációs és kommunikációs készség, ügyfélközpontúság.
- Proaktivitás, eredményorientáltság.
- Precizitás, határidők betartása.

Előnyök:

- Lean módszertanok ismerete.
- Coaching, mentoring, facilitátori tapasztalat.
- Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat.
- Prezentációs eszközök magas szintű ismerete.
- Energetikai iparági ismeretek.
- BCP megoldások ismerete.

Amit kínálunk:

Amit kínálnak:

- Versenyképes jövedelem.
- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.
- Egyénre szabott szakmai továbbképzés.
- Fiatal, dinamikus csapat, családias légkör.
- Izgalmas, változatos projektek, kihívást jelentő feladatok.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -