Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Üzleti Tanácsadó

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1086117

inaktív

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A tanácsadó csapat tagjaként, a Source to Pay rendszerek bevezetésében, bevezetés előkészítésében, értékesítés támogatásban üzleti tanácsadói feladatok ellátása

Feladatkör, felelősségek:

· Beszerzést támogató informatikai rendszerek bevezetéséhez kapcsolódó tanácsadás és rendszerműködés dokumentálás a teljes bevezetés során

· Szállítói számlafeldolgozást automatizáló és intelligens adatkinyerést támogató informatikai rendszerek bevezetéséhez kapcsolódó tanácsadás és rendszerműködés dokumentálás a teljes bevezetés során

· A beszerzési, szállítói számlafeldolgozást automatizáló és intelligens adatkinyerést támogató informatikai rendszerek bevezetése során kapcsolattartás a belső fejlesztő kollégák és a megrendelő között, az esetlegesen felmerülő üzleti vagy technikai kérdéseket, megvalósításokat érintően

· Teljes céges tudásbázis kiépítése és karbantartása, a legújabb trendeket és megoldásokat követve, igény szerint bevezetve az ügyfelek folyamataiba

· Ügyfelek üzleti folyamatainak feltérképezése, folyamat szervezési feladatok ellátása

· Rendszertervek, folyamatleírások készítése

· Üzleti ajánlatok szakmai tartalmának kidolgozása

· Beszerzési és közbeszerzési eljárások és egyéb tenderek dokumentációinak teljes körű összeállításában való részvétel Ajánlattevői oldalon

· Értékesítési csapat munkájának támogatása rendszer bemutatókon, rendezvényeken

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

· Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség

· Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

· Üzleti tanácsadói gyakorlat ERP, dokumentum kezelés vagy egyéb üzleti támogató rendszerek bevezetésében

· Minimum 2 év szakmai gyakorlat beszerzési és vagy számlakezelési folyamatok terén

· Minimum 2 év szakmai gyakorlat beszerzési eljárásokban (Megrendelői vagy szállítói oldalon)

· Készség szintű Word, Excel, Outlook (Google Apps), MS Project, MS Visio vagy ezekkel egyenértékű eszközök és internet felhasználói képesség

· Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs- és szervezőkészség, prezentációs képesség

· Strukturáltság, fegyelmezettség, következetesség

· Megbízható, pontos, önálló munkavégzés, nagy munka- és stressztűrő képesség, ügyfélorientáltság

Előnyt jelent:

· e-Sourcing, e-Procurement (e-beszerzés) rendszerek bevezetésében és/vagy használatában szerzett gyakorlati tapasztalat;

· Szállítói számlafeldolgozás automatizálási rendszerek bevezetésében és/vagy használatában szerzett gyakorlati tapasztalat pl. SAP VIM by Opentext, Basware, Oracle FI, stb.

· OCR/ICR rendszer implementációban, támogatásban vagy használatban szerzett gyakorlati tapasztalat

· Dokumentum kezelési rendszerek bevezetésében szerzett gyakorlati tapasztalat

· Indirekt beszerzési területen szerzett gyakorlati tapasztalat

· Közbeszerzéssel összefüggő jogszabályok teljes körű, naprakész ismerete

· Uniós pályázatok és hazai támogatások ismerete, hazai és EU pályázatírásban, pénzügyi elszámolásban szerzett gyakorlat

· Minőségirányítási rendszerek bevezetésében szerzett aktív tapasztalat

· Egyéb európai nyelvek ismerete

Nyelvtudás:

Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:

Közép-Kelet Európa vezető Source to Pay automatizálási szakértője, a stratégiai- és operatív beszerzési, illetve a pénzügy-számviteli folyamatok informatikai támogatásához szállít „best practice” megoldásokat és szolgáltatásokat.

Amit kínálunk:

· Versenyképes juttatási csomag

· Innovatív csapat, baráti légkör, kreatív , önálló munka

· Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek

· Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.