www.cvonline.hu
Üzleti tanácsadó - manager szint - energetika üzletág
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 1081472
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Tanácsadók, vezető tanácsadók figyelem! Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik már jó ideje tanácsadóként/vezető tanácsadóként dolgoznak de nem látnak perspektívát jelenlegi munkájukban, vagy nincs előrelépési lehetőség cégen belül.
Ügyfelünk meghatározó szereplője az energetika/közüzemi tanácsadásnak és jelenleg menedzseri szintre keres kollégákat.

Feladatok:

- tanácsadó csapat irányítása projekt vezetőként
- projektek véghezvitele tárgyalásoktól az árajánlatadáson át a megvalósításig
- operatív részvétel a dokumentációk megfelelő minőségének biztosításában
- ügyfelekkel, társosztályokkal való együttműködés
- üzletfejlesztés
- csapat munkájának és a kollégák teljesítményének értékelése, fejlesztése

Követelmények
- Mester diploma gazdasági területen, esetleg műszaki területen - erős gazdasági beállítottsággal, tapasztalattal
- 5+ év releváns szakmai tapasztalat tanácsadás és energetika területén
- tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- kollégák empatikus irányításában szerzett tapasztalat
- célorientált, üzleti szemlélet
- ügyfélközpontúság, minőségi munkára való törekvés
- hatékony munkavégzés, terhelhetőség