www.cvonline.hu

Üzleti Referens

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1035122

Üzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport biztonsági szolgáltatás üzletága munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • költségek kalkulálása, kontrollálása;
  • számlák ellenőrzése, igazolása;
  • középvezetői állomány munkájának szervezése, ellenőrzése és irányítása;
  • partneri körünkkel történő kapcsolattartás, az együttműködési lehetőségek folyamatos bővítése;
  • piaci részesedésünk további növelésében való aktív részvétel;
  • üzletág igazgató munkájának támogatása;
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés.

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség (rendőrtiszti, biztonságtechnikai, katonai)
  • közgazdasági másoddiplomát előnyként értékeljük;
  • minimum 3 év szakmai és 5 év vezetői tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes és vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • tárgyalóképes, üzleti angol nyelvtudás;
  • önálló munkavégzés, magas fokú személyes hatékonyság.

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör;
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat;
  • önálló, változatos feladatok;
  • fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • képzéseken, konferenciákon való részvétel.

Nyelv:
  • Angol

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a megadott e-mail címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!