www.cvonline.hu

ÜZLETI MUNKATÁRS

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 778443
lejárt

  Belvárosi pénzintézet, üzleti munkatársat keres alkalmazotti munkaviszonyba az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása kiemelt témakörökben (pl. nyugdíj, családvédelem)
  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Büntetlen előélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Biztosítási és pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Meglévő címanyag
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Teljesítmény arányos bérezés + költségleírás lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Call Center/Telefonos ügyintéző
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vállalati/Lakossági ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió