Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Üzleti kontroller

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

Vállalati követelésbehajtási területre

feladatra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Operatív és stratégiai vállalati tervek, előrejelzések, elemzések készítése
  • Havi/éves/évközi jelentések / beszámolók / riportok készítése
  • Ad - hoc elemzések és különböző gazdasági feladatok elvégzése
  • Közreműködés stratégiai és pénzügyi tervek kialakításában
  • Szakmai együttműködés a leánybankok és üzletágak szakterületeivel, vezetőivel
  • Részvétel csoportszintű fejlesztésében
  • Speciálisan kezelt vállalati hitelekkel kapcsolatban: a behajtási stratégiában meghatározott intézkedések végrehajtása
  • Határozatok végrehajtásának nyomon követése, a döntéshozók rendszeres tájékoztatása
  • Behajtási tapasztalatok visszacsatolása a hitelezés, valamint üzletágak felé

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség (pénzügy, gazdasági, számvitel, controlling szak)
  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Irodai programok (Excel, PowerPoint, Word), adatbázis - kezelő programok ismerete
  • Banki-pénzügyi érdeklődés
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz, hibamentes munkavégzésre
  • Rugalmasság, önállóság
  • Követelésbehajtási folyamatok ismerete
  • Kockázatkezelési, behajtási gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Strukturált adatbázis – kezelési gyakorlat
  • Releváns munkatapasztalat
  • Work out területen szerzett gyakorlat

Jelentkezési határidő: 2015. december 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva - a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő