www.cvonline.hu

Üzleti intelligencia területi referens

  • A hirdetés 800 napja lejárt

(határozott időtartam)

Munkáltató:
A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • BPR folyamatábrák rajzolása
  • Folyamatok egyeztetése az illetékes osztályokkal

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (előny: gazdasági informatikai végzettség)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet

Előny:

  • Folyamatábrák készítésében szerzett gyakorlat
  • ARIS rendszer ismerete (betanulás megoldott)
  • Tanácsadói tapasztalat

Egyéb:

  • Részmunkaidős foglalkozatás (napi 8 óra, heti 2-3 alkalommal)
  • Határozott idejű munkaviszony (6 hónap)

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű