www.cvonline.hu

Üzleti intelligencia támogató junior munkatárs

  • A hirdetés 292 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Adatbetöltő (ETL) eljárások üzemeltetése
  • Adatbázisok felügyelete
  • Egyedi lekérdezések fejlesztése, együttműködés az üzleti felhasználókkal
  • Adatminőségi jelentések fejlesztése, kapcsolattartás az adatszolgáltatókkal

Elvárások:

  • Informatikus, gazdaság-informatikus végzettség / tanulmányok
  • T-SQL nyelv magas szintű ismerete
  • Szakmai angol nyelv középfokú ismerete
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • MS SQL Server megoldások (SSIS, SSAS, SSRS) ismerete
  • MS SharePoint megoldások fejlesztése során szerzett tapasztalat
  • Banki tapasztalat, banküzemtani tanulmányok

Jelentkezési határidő: 2016. június 07.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson  a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő