www.cvonline.hu

Üzleti intelligencia támogató junior munkatárs

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Az OTP Bank a Csoportszintű Adatszolgáltató Osztályára munkatársat keres

üzleti intelligencia támogató

junior munkatárs

munkakör betöltésére

A Csoportszintű Adatszolgáltató Osztály koordinálja az anyabanki divíziók leányvállalatok felé történő adatkéréseinek folyamatát, menedzseli a felhasználói igényeket kiszolgáló adatbázisokat. Könnyen hozzáférhető módon biztosítja a begyűjtött adatokhoz való hozzáférést, ellenőrzi a leányvállalati körben gyűjtött adatok definícióinak harmonizáltságát, az egyes adatokat igénylő szakterületekkel egyeztetve csoportszinten egységes definíciókat alakít ki.

Feladatok:

  • Adatbetöltő (ETL) eljárások üzemeltetése
  • Adatbázisok felügyelete
  • Egyedi lekérdezések fejlesztése, együttműködés az üzleti felhasználókkal
  • Adatminőségi jelentések fejlesztése, kapcsolattartás az adatszolgáltatókkal

Elvárások:

  • Informatikus, gazdaság-informatikus végzettség / tanulmányok
  • T-SQL nyelv magas szintű ismerete
  • Szakmai angol nyelv középfokú ismerete
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • MS SQL Server megoldások (SSIS, SSAS, SSRS) ismerete
  • MS SharePoint megoldások fejlesztése során szerzett tapasztalat
  • Banki tapasztalat, banküzemtani tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Gyors fejlődési lehetőség az adatszolgáltatások üzleti és informatikai kérdéseiben
  • Nemzetközi környezet, együttműködés a külföldi kollégákkal

Jelentkezési határidő: 2016. 03. 22
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő