www.cvonline.hu

Üzleti intelligencia szakértő (kontrolling területen)

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: controlling, stratégia, tervezés-elemzés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • az üzleti intelligencia területet támogatása részfeladatok elvégzéséve
  • az elemzési célterületnek megfelelő üzleti modellek, analitikus nyilvántartások, adatbázis felépítési és elszámolás technikai elvek megismerése és koncepciójának továbbfejlesztése
  • a felsővezetői, üzletági és üzleti ad-hoc elemzések elkészítése saját információgyűjtés alapján
  • a Bank rendszeres üzleti riportjaira vonatkozó riportolási koncepció karbantartása, új riportok integrálása az üzleti intelligencia rendszerbe
  • statisztikai módszerek, szimulációk, what if analízis segítségével üzleti scenario-k készítése
  • az automatikus riportok karbantartása, működtetése, felügyelete

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági, matematikusi, vagy programozói végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point),
  • jó analizáló és szintetizáló képesség,
  • jó együttműködési és alkalmazkodási képesség,
  • adatbázis kezelési ismeretek (bármilyen környezetben)

Várjuk pályakezdők jelentkezését is, aki gazdasági végzettséggel és erős matematikai és IT potenciállal rendelkeznek, illetve matematikusi vagy programozói végzettséggel rendelkeznek, ez esetben pedig erős a pénzügyi és gazdasági érdeklődésük.

Előnyt jelent:

  • 2-3 éves pénzügyi/banki kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • banki termékek, elszámolási elvek ismerete
  • banki számlavezető rendszerek ismerete
  • SQL programnyelvben való mélyebb jártasság

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő