www.cvonline.hu

Üzleti intelligencia szakértő (kontrolling területen)

  • A hirdetés 919 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:
controlling, stratégia, tervezés-elemzés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • az elemzési célterületnek megfelelő üzleti modellek, analitikus nyilvántartások, adatbázis felépítési és elszámolás technikai elvek ismerete és koncepciójának továbbfejlesztése,
  • a felsővezetői, üzletági és üzleti ad-hoc elemzések elkészítése saját információgyűjtés alapján
  • a Bank rendszeres üzleti riportjaira vonatkozó riportolási koncepció karbantartása, új riportok integrálása az üzleti intelligencia rendszerbe,
  • statisztikai módszerek, szimulációk, what if analízis segítségével üzleti scenario-k készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • 2-3 éves pénzügyi/banki kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Power Point),
  • jó analizáló és szintetizáló képesség,
  • jó együttműködési és alkalmazkodási képesség,
  • adatbázis kezelési ismeretek (bármilyen környezetben).

Előnyt jelent:

  • banki termékek, elszámolási elvek ismerete,
  • banki számlavezető rendszerek ismerete,
  • SQL programnyelvben való mélyebb jártasság.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő