www.cvonline.hu

Üzleti Intelligencia gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1071564

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk.
Feladatok:

  • A vállalati szolgáltatások üzletág reporting és elemzési tevékenységének támogatása
  • Az üzletág teljesítményével kapcsolatos adatok (értékesített szolgáltatások száma, értéke, stb.) feldolgozása, kiszámítása, ellenőrzése
  • Adatok egyeztetése, excel táblázatok összehasonlítása, eltérések okainak vizsgálata
  • Heti/havi riportok, kimutatások készítése, a táblázatokból kivont adatok alapján
  • Meglévő riportok folyamatos fejlesztése, új riportok definiálása
  • Egyéb adminisztratív és adatellenőrzéssel kapcsolatos feladatok ellátása (adatok, képletek másolása, táblázatok aktualizálása, karbantartása)

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magas szintű excel, access ismeret (pl. több függvény együttes használata, egybeágyazása; pivot tábla, diagramok)
  • Hétfőn 8 órában mindenképpen, de ha lehet kedden is minimum 4 órában tudjon jönni
  • Monotonitástűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzésre való képesség
  • Alapszintű angol nyelvismeret (egyes riportok angol nyelvűek)

Juttatások:
  • Bruttó 810 Ft/ órás bér

Előnyök:
  • Kulturált fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok