www.cvonline.hu

Üzleti Informatikai Projekt Menedzser

  • A hirdetés 1268 napja lejárt
50777-Üzleti Informatikai Projekt MenedzserLink megjelenítése">

Megbízónk nemzetközi szinten ismert és elismert nagyvállalat, a telekommunikációs szektor meghatározó képviselője, amely ügyfelei számára széleskörű innovatív szolgáltatásokat nyújt. Csapatának erősítésére keresünk tapasztalat, agilis munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A projektekkel, programokkal kapcsolatos üzleti oldali feladatok összefogása, azok végrehajtásának koordinálása és folyamatos monitorozása, támogatása;
  • A projekt/program Irányító Bizottságának, valamint a programok menedzserének üzleti/felhasználói oldali támogatása;
  • Szakmai közreműködés a projektektől/programtól elvárt üzleti eredmények illetve működés tervezésében, mérésében, nyomon követésében;
  • Szoros együttműködés az érintett üzleti területek vezetőivel, kijelölt képviselőivel, folyamatos információ-áramlás biztosítása;
  • Az üzleti oldalt érintő változások elemzése, előrejelzése, azok kommunikációjának megtervezése.
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai és gazdasági iskolai végzettség;
  • Felsőfokú Angol nyelvismeret;
  • 5 év IT szakmai gyakorlat;
  • Üzleti IT rendszerek bevezetésében, implementálásában szerzett tapasztalat;
  • 2-3 év projektmendzseri vagy vezetői gyakorlat;
  • CRM ismeretek;
  • Jó kommunikációs és diplomáciai érzék;
  • Önállóság és döntésképesség.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét magyar ill. angol nyelven a 50.777-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika