www.cvonline.hu

Üzleti Help Desk munkatárs

  • A hirdetés 815 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Csapatunkba keresünk kollégát Üzleti Help Desk munkakörben

Főbb feladatok:

  • A fiókhálózatban dolgozó kollégák támogatása, a telefonon és e-mailen keresztül érkező kérdések és ügyletek megválaszolása
  • A fiókhálózatban dolgozó kollégák támogatása révén az értékesítés és az ügyfélkiszolgálás hatékonyságának növelése
  • A fióktámogatással a reklamációs ügyek csökkentése
  • A felmerülő hibák és észrevételek jelzésével a termék- és folyamatfejlesztés támogatása
  • A fiókhálózatból, telefonon és e-mailen érkező kkv témakörben érkező kérdések gyors és precíz megválaszolása
  • Speciális kérdések esetén társosztályokkal való egyeztetés
  • Felmerülő termék-, folyamat- vagy rendszerhiba esetén a probléma gyors felismerése, és jelzése az illetékes területnek, a megoldási javaslattal együtt

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, jogi) végzettség
  • 2-3 éves releváns, bankban megszerzett szakmai tapasztalat
  • KKV termékek és folyamatok ismerete (számlák, hitelek, stb.)
  • KKV hitelezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Lakossági ügyfelek számla, bankkártya és megtakarítási termékeinek és folyamatainak az ismerete előnyt jelent

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • EZY és CORE rendszerek magas szintű ismerete
  • SME, SZKR, Spectra admin, U7 rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló és udvarias kommunikációs készség (mind írásban, mind szóban)
  • Pontosság, alaposság, precizitás
  • Felelősségvállalás, önálló munkavégzés, nagy teherbírás
  • Problémaazonosító és megoldó képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, stressz tűrő képesség
  • Komplex folyamatok és rendszerek gyors átlátása
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő