www.cvonline.hu

Üzleti Help Desk Munkatárs

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk munkatársat, Üzleti Help Desk területre

Főbb feladatok:

  • A fiókhálózatból, telefonon és e-mailen keresztül érkező, lakossági hitelezéssel kapcsolatos kérdések gyors és precíz megválaszolása.
  • Speciális kérdések esetén társosztályokkal való egyeztetés.
  • Felmerülő termék-, folyamat- vagy rendszerhiba esetén a probléma gyors felismerése, és jelzése az illetékes területnek, a megoldási javaslattal együtt.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • angol nyelvtudás előnyt jelent
  • 2-3 éves releváns, bankban megszerzett szakmai tapasztalat
  • lakossági hitel termékek és folyamatok (fedezetlen- és jelzáloghitelek) alapos ismerete
  • lakossági hitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • kiváló kommunikációs készség
  • pontosság, alaposság, precizitás
  • felelősségvállalás, önálló munkavégzés, nagy teherbírás
  • problémaazonosító és megoldó képesség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, stressz tűrő képesség
  • komplex folyamatok és rendszerek gyors átlátása
  • proaktív személyiség
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • EZY és CORE rendszerek magas szintű ismerete
  • U7, HBR rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel, regisztrálja jelentkezését a lenti linken az „Álláslehetőségek” ikonra kattintva. Kérjük, mellékelje fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát is

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő