Üzleti Help Desk munkatárs - Lakossági és Kisvállalati Üzletág

  • A hirdetés 463 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Lakossági és Kisvállalati Divízió Coaching és Támogatás területére új munkatársat keresünk az alábbi területre:

Feladatok

  • A hálózatból érkező lakossági számla és kártya kérdések gyors és precíz megválaszolása
  • Speciális kérdések esetén társosztályokkal való egyeztetés
  • Felmerülő termék-, folyamat- vagy rendszerhiba esetén a probléma gyors felismerése, és jelzése az illetékes területnek, a megoldási javaslattal együtt
  • oktatási anyagok, segédletek készítése

Követelmények, elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns, banki szakmai tapasztalat
  • Lakossági számla és bankkártya termékek és folyamatok ismerete
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel)
  • EZY és CORE rendszerek magas szintű ismerete
  • Felelősségvállalás
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Komplex folyamatok és rendszerek gyors átlátása
  • Problémaazonosító és megoldó képesség
  • Pontosság, alaposság, precizitás
  • Kiváló és udvarias kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Stressz tűrő képesség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • KKV számla termékek és folyamatok ismerete
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • TOL, Spectra admin, U7 rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő